Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oferty ratalnej dla Klientów
  • Współpraca z bankami oraz instytucjami finansowymi
  • Bieżący monitoring i analiza działań rynkowych
  • Zarządzanie obszarem szkoleń z zakresu usług finansowych
  • Współpraca z działami wewnątrz organizacji w zakresie planowania akcji marketingowych
  • Tworzenie procedur oraz materiałów z zakresu usług finansowych

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w branży Usług Finansowych
  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji
  • Znajomość środowiska MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Mile widziane umiejętności negocjacyjne oraz znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

O nas

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Gotowi na nowy, ekscytujący tydzień?
Let's Go!

Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty!

Praca w modelu hybrydowym i nowoczesne biuro Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespół

Let's
Go!