Twoje zadania

  • Wsparcie zespołu Digital Content & SEO w zakresie przygotowywania treści na platformę e-commerce
  • Przyswajanie wiedzy z zakresu najlepszych praktyk optymalizacji platform e-commerce
  • Przeprowadzanie analiz dla poszczególnych sekcji serwisu z wykorzystaniem narzędzi
  • Bieżąca analiza konkurencji, przygotowywanie raportów benchmarkowych
  • Przygotowanie i ocena treści pod kątem stopnia jej optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych

Nasze wymagania

  • Posiadasz status studenta
  • Dobrze organizujesz pracę własną, efektywnie współpracujesz w zespole
  • Interesujesz się obszarem e-commerce lub SEO oraz nowinkami technologicznymi i elektroniką użytkową
  • Posiadasz zdolności analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość podstawowych funkcjonalności narzędzi Google Analytics 4 oraz Google Search Console
  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym
  • Jesteś dostępny do pracy w ramach 40 godzin w tygodniu w czasie trzymiesięcznych praktyk (od lipca do końca września)

O nas

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Additional Benefits

Job Infos

Gotowi na rozwój i bezcenną wiedzę?
Let’s Go!

Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty!

Praca w modelu hybrydowym i nowoczesne biuro Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Elastyczne godziny pracy Udział w projektach Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespół

Let's
Go!