Twoje zadania

  • Optymalizacja doświadczenia klienta online poprzez usprawnienie nawigacji oraz procesów zakupowych
  • Tworzenie schematów i optymalizacja ścieżek zakupowych klientów z uwzględnieniem ich potrzeb i procesy między systemami biznesowymi
  • Zarządzanie platformą e-commerce za pomocą dedykowanych narzędzi, w tym nadzór nad jej funkcjonalnościami oraz udział w procesie integracji platformy z innymi systemami
  • Udział w nowych projektach związanych z rozwojem platformy e-commerce
  • Tworzenie oraz analizowanie testów A/B
  • Analiza danych e-commerce
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem w zakresie nowych inicjatyw

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale e-commerce
  • Kreatywność i proponowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie ścieżek klienta
  • Umiejętności analityczne, efektywnej komunikacji i współpracy w grupie
  • Rozumienie zachowań i preferencji klientów na różnych etapach podróży zakupowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Podstawowa wiedza z zakresu UX/UI
  • Mile widziana znajomość narzędzia Jira i Confluence

O nas

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Additional Benefits

Job Infos

Gotowi na nowy, ekscytujący tydzień?
Let's Go!

Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty!

Praca w modelu hybrydowym i nowoczesne biuro Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespół

Let's
Go!