Twoje zadania

  • Kompleksową obsługą pracowników w zakresie administracji personalnej (badania wstępne i okresowe, zwolnienia lekarskie, urlopy, benefity, umowy itp).
  • Przygotowywaniem dokumentacji personalnej
  • Sporządzaniem i kontrolą poprawności list płac
  • Sporządzaniem i wysyłaniem dokumentacji rozliczeniowej ZUS oraz deklaracji PIT, PFRON, PPK
  • Obsługą Work Flow w zakresie faktur dotyczących rozliczeń pracowniczych
  • Sporządzaniem wymaganych raportów GUS
  • Udzielaniem informacji i przygotowywaniem dokumentów na potrzeby kontroli (np. PIP, ZUS, US) oraz realizacja zaleceń pokontrolnych
  • Prowadzeniem, aktualizacją i archiwizacją akt osobowych pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w dziale kadr i/lub płac
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją personalną i naliczeniem wynagrodzeń
  • Mile widziana znajomość programu SAP HR, Płatnik
  • Dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
  • Mile widziana znajomość prawa pracy (w tym zagadnień związanych z czasem pracy), ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych
  • Elastyczności i dobrej organizacja pracy własnej

O nas

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Additional Benefits

Job Infos

Gotowi na nowy, ekscytujący tydzień?
Let's Go!

Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty!

Praca w modelu hybrydowym i nowoczesne biuro Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespół

Let's
Go!