Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie gromadzeniem i przechowywaniem danych
  • Analiza danych i generowanie raportów oraz tworzenie modeli danych na rzecz decyzji biznesowych
  • Wdrażanie strategii zarządzania danymi i rozwój infrastruktury IT
  • Projektowanie struktur danych tworzących zintegrowane systemy informatyczne
  • Wsparcie w migracji, kreowanie procesów i RACI
  • Data governance/Data quality/Data policy
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze data management/data science/data reporting/database management na stanowisku menedżer danych lub analityk danych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, doświadczenie w pracy z narzędziami typu Power BI, Looker, Tableau
  • Umiejętność posługiwania się  SQL Manager, BQ Manager
  • Znajomość środowisk chmurowych: Azure, GCP oraz doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań chmurowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży retail oraz certyfikaty: TOGAF/TDWI/DAMA

O nas

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Gotowi na nowy, ekscytujący tydzień?
Let's Go!

Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty!

Praca w modelu hybrydowym i nowoczesne biuro Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespół

Let's
Go!