Twoje zadania

  • Prowadzenie projektów od strony IT - koordynowanie projektów lokalnych i międzynarodowych (realizowanych w grupie kapitałowej) oraz wsparcie zespołów biznesowych w procesie realizacji projektów (w tym wypracowywanie kierunków rozwoju)
  • Zarządzanie projektami z obszaru ecommerce
  • Ścisłe współdziałanie z analitykiem biznesowo-systemowym z własnego obszaru
  • Kontrola zależności między projektami, niezbędnych zasobów oraz zgodności z docelową architekturą IT
  • Aktywne szukanie rozwiązań gotowych lub do adaptacji
  • Negocjowanie realizacji zadań z centralnymi zespołami produktowymi – argumentowanie od strony technicznej oraz wsparcie merytoryczne
  • Szacowanie budżetu projektowego, prowadzenie dokumentacji projektowej, tworzenie harmonogramów oraz monitorowanie terminowości zadań
  • Budowanie współpracy i prowadzenie efektywnej komunikacji pomiędzy wszystkimi stronami projektów do poziomu zarządu włącznie
  • Zarządzanie ryzykiem poprzez rozwiązywanie pojawiających się problemów lub szukanie odpowiednich sposobów ich rozwiązania

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Project Managera IT w dużej organizacji (preferowane firmy międzynarodowe) lub na stanowisku TPO
  • Doświadczenie w realizacji dużych projektów z obszaru ecommerce oraz w długofalowym rozwoju produktu/systemu
  • Doświadczenie analityczne, znajomość założeń analizy biznesowej oraz techniczna wiedza na temat integracji i komunikacji w systemach IT
  • Praktyczna znajomość narzędzi projektowych, m.in. Jira, Confluence oraz umiejętność prowadzenia projektów w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem biznesowym, umiejętność łączenia potrzeb klienta oraz zespołu
  • Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

O nas

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Additional Benefits

Job Infos

Gotowi na nowy, ekscytujący tydzień?
Let's Go!

Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty!

Praca w modelu hybrydowym i nowoczesne biuro Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespół

Let's
Go!