Twój zakres obowiązków

  • Przekrojowe raportowanie wyników sprzedaży wg kanałów sprzedaży, kategorii asortymentowych, produktów, akcji promocyjnych
  • Przygotowanie planu akcji promocyjnych, analiza ich efektywności oraz rekomendacje
  • Udział w tworzeniu modeli analitycznych
  • Rozwijanie narzędzi analitycznych i raportów wspierających analizę i planowanie sprzedaży
  • Udział w procesie planowania sprzedaży
  • Wsparcie działu handlowego w rozliczeniu akcji promocyjnych z dostawcami

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka sprzedaży w branży retail
  • Wiedza praktyczna w zakresie analizy dużych zbiorów danych
  • Umiejętność analizy i syntezy danych oraz prezentowania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi: Ms Excel, PowerBI, SAP Business Object
  • Znajomość języka angielskiego – min B2
  • Dodatkowy atut: znajomość MS Access, SQL

O nas

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Gotowi na nowy, ekscytujący tydzień?
Let's Go!

Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty!

Praca w modelu hybrydowym i nowoczesne biuro Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespół

Let's
Go!