Twoje zadania

  • Wdrażaniem strategii firmy oraz procesów biznesowych na poziomie marketu
  • Dążeniem do bycia liderem na rynku lokalnym
  • Realizacją uzgodnionych celów biznesowych
  • Budowaniem struktury oraz zarządzaniem podległym zespołem (motywowanie i rozwój pracowników)
  • Inspirowaniem i rozwijaniem pracowników aby tworzyli multifunkcyjny zespół skoncentrowany na zadowoleniu klienta i zyskownym rozwoju
  • Zapewnieniem najwyższej możliwej jakości obsługi klienta w markecie (NPS)
  • Koncentrowaniem uwagi pracowników na sprzedaży usług i rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby klientów i zapewnić, że zawsze sprzedajemy i realizujemy najlepsze rozwiązania
  • Optymalizowaniem w sposób ciągły procesów i struktury kosztów w markecie
  • Prowadzeniem coachingu swoich bezpośrednich podwładnych, zgodnie z wartościami firmy i tworzeniem właściwej kultury organizacyjnej
  • Współpracą z zespołami w centrali w zakresie zapewnienia odpowiedniej dostępności zapasów

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu placówką handlową
  • Rozwinięte umiejętności przywódcze (delegowanie zadań, motywowanie i rozwijanie zespołu)
  • Nastawienie na osiąganie wyników i umiejętność pracy pod presją czasu oraz zgodnie z wyznaczonymi terminami
  • Wysoka orientacja na klienta
  • Bardzo dobra komunikacja i rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność analizy/syntezy oraz pracy z liczbami i podejmowanie decyzji w oparciu o dane
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Entuzjazm i pozytywne myślenie

Additional Benefits

O nas

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Job Infos

Gotowi na odpowiedzialne zadania?
Let's Go!

Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty!

Premie za wyniki Dedykowane szkolenia i możliwości rozwoju Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespół

Let's
Go!