Twoje zadania

  • Poznanie wszystkich obszarów funkcjonowania sklepu i rotacyjna praca na różnych działach: AGD, RTV, nowe media, komputery, gaming, usługi
  • Kompletowanie i wydawanie zamówień internetowych oraz wystawianie zleceń sprzedaży w wewnętrznym systemie
  • Aktualizacja cenówek elektronicznych
  • Wsparcie w strefie usług – m.in. kalibracja telewizorów, klejenie folii na telefonach
  • Testowanie produktów i gadżetów elektronicznych
  • Udział w projekcie grupowym wspólnie z praktykantami z innych marketów

Nasze wymagania

  • Posiadasz status studenta
  • Dobrze organizujesz pracę własną, efektywnie współpracujesz w zespole
  • Jesteś komunikatywny, otwarty na ludzi i łatwo nawiązujesz relacje
  • Jesteś terminowy i dokładny w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znasz pakiet MS Office oraz inne programy informatyczne
  • Interesujesz się nowinkami technologicznymi i elektroniką użytkową
  • Jesteś dostępny do pracy w ramach 40 godzin w tygodniu w czasie trzymiesięcznych praktyk (od lipca do końca września)

O nas

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 25 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Job Infos

Gotowi na rozwój i bezcenną wiedzę?
Let’s Go!

Szukamy pasjonatów technologii, których ekscytuje wizja tworzenia najlepszych doświadczeń zakupowych dla naszych klientów. Szukamy tych, którzy chcą mieć wpływ - tak jak Ty!

Premie za wyniki Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy Fajny zespół

Let's
Go!