Feladatod

Pénztár/vevőszolgálatos munkatársként biztosítod, hogy az áruház vásárlói a lehető legjobb megoldást kapják a vevőszolgálat, pénztári fizetés/információ/kiszolgálás, vásárlás utáni szolgáltatások, szerviz és javítások területén.

Legfontosabb feladataid lesznek:

  • tanácsokat adsz és kezeled a vásárlók problémáit az online átvétel, a termékek visszavitele, cserék, javítások, vásárlás feldolgozása (pénztárosi folyamatok) területén, mindezt lelkesedéssel, vásárlóközpontúsággal, hozzáértéssel teszed
  • elvégzed az adminisztratív feladatokat, amelyek az értékesítési folyamathoz, finanszírozáshoz, hitelhez stb. kapcsolódnak
  • szakszerűen koordinálod  a szervizelési folyamatokat, tartod a kapcsolatot a vásárlókkal, partnerekkel
  • magas színvonalon teljesíted a feladataidat (pontos pénzkezelés, pénztárgép szakszerű kezelése, számlák kiállítása, bank-és hitelkártya kezelés)
  • értékesíted  a prémium szolgáltatásainkat
  • pozitív és proaktív hozzáállást mutatsz a vásárlók felé és egyszerű, hatékony megoldásokat kínálsz a  problémáikra

Profilod

Öröm számodra az emberekkel való kapcsolattartás, szenvedélyesen szereted az innovatív technológiát és élvezed az értékesítést.

Jelentkezz ha minél több igaz Rád az alábbiakból:

  • Ismered a fogyasztói elektronikai ipar termékeit, trendjeit és érdeklődsz is ezek iránt
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Vevő- és szolgáltatás-orientált vagy
  • vonz az értékesítés, a pénzügy és a számok világa,
  • rendelkezel pénztárgépkezelői tapasztalattal
  • szeretsz fejlődni és új ismeretekre szert tenni
  • kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel,nagyszerűen és megoldásközpontúan teljesíted a feladatokat
  • csapatjátékos vagy  és örömöd leled a közös sikerekben
  • kedves és jófej vagy, aki szeretne hasonló kollégák között dolgozni

Rólunk

Mi vagyunk Európa legismertebb kiskereskedelmi lánca iparágunkban. Segítünk az embereknek megismerni és okosan használni a modern technológiát. Tájékoztatjuk, inspiráljuk és szünet nélkül lelkesítjük őket. Fontosak vagyunk nekik és minden értékesítési csatornán elérhetőek vagyunk számukra. Rendkívüli emberekkel dolgozunk együtt, akikkel közösen a jövő vásárlási élményét hozzuk létre.

Munkavállalóink és vezetőink sokszínűsége egyik erősségünk, amely hozzájárul hosszútávú üzleti sikereinkhez. Munkavállalóinkat képességeiknek megfelelően és teljesítményük alapján támogatjuk. Tisztelettel, emberi méltósággal, nyitottsággal és toleranciával kezeljük őket. Teljesen egyenlő esélyeket biztosítunk minden munkatársunknak, valamint azoknak a személyeknek, akik állásra jelentkeznek hozzánk, nemüktől, életkoruktól, bőrszínüktől, etnikai hovatartozásuktól vagy nemzetiségüktől, szexuális irányultságuktól vagy identitásuktól, családi állapotuktól, lehetséges fogyatékosságuktól, politikai nézeteiktől, szakszervezeti tagságuktól, vallásuktól vagy világnézetüktől függetlenül.

Additional Benefits

  • megbízható, piacvezető vállalat tagja lehetsz, ahol a fizetésed mindig a hónap utolsó napján a számládra érkezik elérhető bruttó jövedelmed*, heti 40 órás munkaviszonyban akár 594.580 Ft. Az első három  hónapban akár havi bruttó 522.100 Ft-t** is hazavihetsz
  • vonzó béren kívüli juttatásokat biztosítunk (pl. SZÉP-kártya sikeres próbaidőt követően, munkába járás támogatása helyközi közösségi közlekedés esetén 86%-os utazási költségtérítés, autóval történő bejárás esetén 20 Ft / km, jubileumi juttatás, kedvezményes flottacsomag telekommunikációs partnerszolgáltatónknál, All you can move tagsági lehetőség, iskolakezdési támogatás, stb.)
  • modern áruházi környezetben dolgozhatsz, és a legújabb innovációkat elsőként próbálhatod ki
  • előre tervezhető munkaidőbeosztással számolhatsz
  • szakmai fejlődésedet közvetlen mentor segítségével támogatjuk, és meghatározott, államilag elismert végzettség megszerzésében támogatást nyújtunk
  • minden esélyt megadunk Neked, hogy nálunk megtaláld önmagad

*a Media Markt Magyarországnál a pozícióban eltöltött minimum 3 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal növelt legmagasabb havi bruttó fizetés

**a Media Markt Magyarországnál a pozícióban eltöltött 3 hónapos próbaidő alatt elérhető, pótlékokkal növelt legmagasabb havi bruttó fizetés

Job Infos

Location: Budapest
Media Markt Arena
Department: Pénztár, vevőszolgálat
Entrylevel: Szakmai gyakorlattal rendelkező
Type of Employement: Teljes Munkaidő
Working Hours: 40
Persona: Job Requisition Store Employee
Recruiter:
Recruiter: Alexis Sallai

Készen állsz arra, hogy a legjobb csapatban dolgozz?
Let's Go!

Olyan embereket keresünk, akik szenvedélyesen szeretik a technológiát, és izgatottak, hogy a legjobb élményt nyújtsák ügyfeleinknek. Olyan embereket, akik hatást akarnak gyakorolni. Olyan embereket keresünk, mint te. Let's Go!

Megbízható, piacvezető vállalat munkatársa lehetsz Modern áruházi környezet Szakmai fejlődés mentori támogatással Előre tervezhető munkaidőbeosztás Legújabb innovációk kipróbálása Vonzó béren kívüli juttatások

Let's
Go!

Felkeltettük az érdeklődésed? Várjuk a jelentkezésed!