Feladatod

Értékesítőként biztosítod a kitűnő vásárlói élményt az áruházban.

Legfontosabb feladataid lesznek:

  • a vásárlókra összpontosítasz, - a vásárlás előtt, alatt és után is konzultálsz velük - mindezt szenvedéllyel, ügyfélközpontúsággal, szakértelemmel teszed
  • aktívan értékesíted a termékeket, kiegészítőket és a kapcsolódó szolgáltatásokat, miközben a vásárlói igényeket kielégíted.
  • proaktívan lépsz kapcsolatba a vásárlókkal
  • kifejezed lelkesedésed a termékeink és szolgáltatásaink iránt a vásárlók felé, és az igényeiknek megfelelő lehető legjobb lehetőségeket mutatod be számukra. Új ötletekhez adsz inspirációt.
  • vonzó vásárlási környezetet teremtesz
  • időnként részt veszel a leltározási feladatokban

Profilod

Öröm számodra az emberekkel való kapcsolattartás, szenvedélyesen szereted az innovatív technológiát és élvezed az értékesítést.

Jelentkezz ha minél több igaz Rád az alábbiakból:

  • érdekel, hogy a vásárlóink milyen igényekkel fordulnak hozzánk
  • motivál, hogy a vásárlói igényekre a tudásod szerinti legjobb megoldást találd meg
  • érdekel a kereskedelem, a fogyasztói elektronikai ipar termékei és trendjei
  • vevő és szolgáltatás-orientált vagy
  • kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel, nyitott és elfogadó személyiségnek tartod magad
  • szeretsz fejlődni és új ismeretekre szert tenni
  • csapatjátékos vagy és örömöd leled a közös sikerekben
  • ráadásul kedves és jófej vagy, aki szeretne hasonló kollégák között dolgozni

Rólunk

Mi vagyunk Európa legismertebb kiskereskedelmi lánca iparágunkban. Segítünk az embereknek megismerni és okosan használni a modern technológiát. Tájékoztatjuk, inspiráljuk és szünet nélkül lelkesítjük őket. Fontosak vagyunk nekik és minden értékesítési csatornán elérhetőek vagyunk számukra. Rendkívüli emberekkel dolgozunk együtt, akikkel közösen a jövő vásárlási élményét hozzuk létre.

Munkavállalóink és vezetőink sokszínűsége egyik erősségünk, amely hozzájárul hosszútávú üzleti sikereinkhez. Munkavállalóinkat képességeiknek megfelelően és teljesítményük alapján támogatjuk. Tisztelettel, emberi méltósággal, nyitottsággal és toleranciával kezeljük őket. Teljesen egyenlő esélyeket biztosítunk minden munkatársunknak, valamint azoknak a személyeknek, akik állásra jelentkeznek hozzánk, nemüktől, életkoruktól, bőrszínüktől, etnikai hovatartozásuktól vagy nemzetiségüktől, szexuális irányultságuktól vagy identitásuktól, családi állapotuktól, lehetséges fogyatékosságuktól, politikai nézeteiktől, szakszervezeti tagságuktól, vallásuktól vagy világnézetüktől függetlenül.

Additional Benefits

  • megbízható, piacvezető vállalat tagja lehetsz, ahol a fizetésed mindig a hónap utolsó napján a számládra érkezik
  • elérhető bruttó jövedelmed*, heti 40 órás munkaviszonyban akár 606.000 Ft. Az első három hónapban akár havi bruttó 520.800 Ft-t** is hazavihetsz
  • alapbéren felüli, vonzó mozgóbér rendszert és béren kívüli juttatásokat biztosítunk (pl. SZÉP-kártya sikeres próbaidőt követően, munkába járás támogatása helyközi közösségi közlekedés esetén 86%-os utazási költségtérítés, autóval történő bejárás esetén 20 Ft / km, jubileumi juttatás, kedvezményes flottacsomag telekommunikációs partnerszolgáltatónknál, All you can move tagsági lehetőség, iskolakezdési támogatás, stb.)
  • modern áruházi környezetben dolgozhatsz, és a legújabb innovációkat elsőként próbálhatod ki
  • előre tervezhető munkaidőbeosztással számolhatsz
  • Kelenföldről a bejárás 172/173-as busszal 6 perc
  • szakmai fejlődésedet közvetlen mentor segítségével támogatjuk, és meghatározott, államilag elismert végzettség megszerzésében támogatást nyújtunk
  • minden esélyt megadunk Neked, hogy nálunk megtaláld önmagad

*a Media Markt Magyarországnál a pozícióban eltöltött minimum 3 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal növelt legmagasabb havi bruttó fizetés.
**a Media Markt Magyarországnál a pozícióban eltöltött 3 hónapos próbaidő alatt elérhető, pótlékokkal növelt legmagasabb havi bruttó fizetés.

Job Infos

Location: Budaörs
Media Markt Budaörs
Department: Értékesítés
Entrylevel: Pályakezdő
Type of Employement: Teljes Munkaidő
Working Hours: 40
Persona: Job Requisition Store Employee
Recruiter:
Recruiter: Krisztina Almási

Készen állsz arra, hogy a legjobb csapatban dolgozz?
Let's Go!

Olyan embereket keresünk, akik szenvedélyesen szeretik a technológiát, és izgatottak, hogy a legjobb élményt nyújtsák ügyfeleinknek. Olyan embereket, akik hatást akarnak gyakorolni. Olyan embereket keresünk, mint te. Let's Go!

Megbízható, piacvezető vállalat munkatársa lehetsz Modern áruházi környezet Szakmai fejlődés mentori támogatással Előre tervezhető munkaidőbeosztás Legújabb innovációk kipróbálása Vonzó béren kívüli juttatások

Let's
Go!

Felkeltettük az érdeklődésed? Várjuk a jelentkezésed!